Nasz serwis

Witamy serdecznie w nowym, raczkującym dopiero serwisie dla fanów filmowych.

Misją naszej strony fanfilm.naweekendzik.pl jest popularyzacja, komentowanie i dzielenie się twórczością niezależnych wytwórni filmowych oraz tłumaczenie napisów do niekomercyjnych filmów fanowskich.

Jeśli lubicie te klimaty zachęcamy do współtworzenia naszej strony, polubienia naszego fanpage’a na Facebooku, wyróżniania filmów, które Waszym zdaniem na to zasługują, a także komentowania, zgłaszania pomysłów i uwag, no i przede wszystkim  tłumaczenia napisów na Wasz ojczysty język.

Wszystkie filmy fanowskie na naszej stronie są linkami, osadzonymi z serwisów: Youtube* lub Vimeo**.

Dzięki temu generują one nowe wyświetlenia ich twórcom, zwiększając tym samym ich popularność.

Nasz serwis działa całkowicie non-profit, co oznacza, że od jego użytkowników nie są pobierane żadne opłaty.

Prezentowane materiały są nieoficjalne, niezwiązane ani nie wspierane przez posiadaczy praw autorskich do poszczególnych kultowych uniwersów. Podobnie jak twórcy filmów fanowskich nie rościmy sobie żadnych praw do żadnego z bohaterów, nazwy, wizerunku etc.

W przypadku braku polskich wersji napisów (na akceptowalnym poziomie) – w czasie rzeczywistym wyświetlamy na stronie własne napisy, przygotowane przez nas lub znalezione w internecie.

Wszystkie filmy fanowskie powinny wyświetlać się prawidłowo zarówno na monitorach komputerowych, smartfonach, jak i tabletach.

Nasz licznik odwiedzin jest odporny na odświeżanie i zlicza narastająco tylko unikalne wizyty na stronie w ciągu doby, na podstawie plików cookies oraz adresu IP.

Ponadto ciasteczka wykorzystywane są podczas oceniania lub komentowania wpisów.

Życzymy miłego oglądania!