Power Rangers Nieautoryzowany [Bootleg Universe]

źródło: YouTube/Adi Shankar’s Bootleg Universe

Mroczna i brutalna historia dalszych losów wojowników Power Rangers z dziecięcego serialu telewizyjnego w wersji dla widzów dorosłych.

Krótki, bo trwający kilkanaście minut nieoficjalny i nieautoryzowany film fanowski z 2015 roku w reżyserii Josepha Kahna. Producent: Adi Shankar. Naszpikowany efektami specjalnymi i stworzony przez profesjonalistów.

Joseph Kahn, twórca „Torque: Jazda na krawędzi” znany jest także z produkcji teledysków gwiazd muzycznych, takich jak: Taylor Swift, Britney Spears, Robbie Williams, Eminem, Kylie Minogue, Chris Brown, Lady Gaga i wielu innych.

W filmie zobaczyć można znanych i utytułowanych aktorów, m. in. Katee Sackhoff w roli Kimberly (Pink) – z serialu Battlestar Galactica (Porucznik Kara „Starbuck” Thrace, Dahl z „Riddicka”), Jamesa Van Der Beeka („Nie zadzieraj z zołzą spod 23”) w roli Rocky’ego, Russ Bain („Tutanchamon”) w roli Tommego (Green), Will Yun Lee w roli Generała Klanka („Wolverine”, „Pamięć absolutna”), czy Gichiego Gambę w roli Zacka (Black), znanego z roli w „Transformers: Zemsta upadłych”, „Torque: Jazda na krawędzi”, „Aniołki Charliego”

Go, go Power Rangers!?


Fajny film!

Spodobał Ci się fanfilm? Kliknij na Oskarka
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *