Power Rangers Nieautoryzowany [Bootleg Universe]

źródło: YouTube/Adi Shankar’s Bootleg Universe

Mroczna i brutalna historia dalszych losów wojowników Power Rangers z dziecięcego serialu telewizyjnego w wersji dla widzów dorosłych.

Krótki, bo trwający kilkanaście minut nieoficjalny i nieautoryzowany film fanowski z 2015 roku w reżyserii Josepha Kahna. Producent: Adi Shankar. Naszpikowany efektami specjalnymi i stworzony przez profesjonalistów.

Joseph Kahn, twórca „Torque: Jazda na krawędzi” znany jest także z produkcji teledysków gwiazd muzycznych, takich jak: Taylor Swift, Britney Spears, Robbie Williams, Eminem, Kylie Minogue, Chris Brown, Lady Gaga i wielu innych.

W filmie zobaczyć można znanych i utytułowanych aktorów, m. in. Katee Sackhoff w roli Kimberly (Pink) – z serialu Battlestar Galactica (Porucznik Kara „Starbuck” Thrace, Dahl z „Riddicka”), Jamesa Van Der Beeka („Nie zadzieraj z zołzą spod 23”) w roli Rocky’ego, Russ Bain („Tutanchamon”) w roli Tommego (Green), Will Yun Lee w roli Generała Klanka („Wolverine”, „Pamięć absolutna”), czy Gichiego Gambę w roli Zacka (Black), znanego z roli w „Transformers: Zemsta upadłych”, „Torque: Jazda na krawędzi”, „Aniołki Charliego”

Go, go Power Rangers!?


Fajny film!

Spodobał Ci się fanfilm? Kliknij na Oskarka
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *